Województwo Pomorskie
ul. Bałtycka 29, 76-200 Słupsk Zamówienia publiczne Projekty europejskie Biuletyn Informacji Publicznej

24 czerwca 2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Drodzy Słuchacze, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Za nami czas wytężonej pracy, podejmowania decyzji i często wyrzeczeń. Był to kolejny  trudny rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom. Cieszę się, że pomimo wszystko daliśmy wspólnie radę, za co serdecznie dziękuję.

Wszystkim, którzy zrealizowali swój cel, kończąc edukację w naszej szkole wybierając zawód niełatwy, serdecznie gratuluję. Mam nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole będziecie wspominać ciepło, uznając go za dobrą inwestycję w swoją przyszłość. Cieszcie się każdym dniem, swoimi osiągnięciami, realizujcie swoje marzenia w codziennej rzeczywistości.

Nauczycielom i pracownikom szkoły serdecznie dziękuję za wytrwałą pracę, za zapał i zaangażowanie. Dziękuję za tworzenie przyjaznej atmosfery i zaangażowanie w realizacji zadań szkoły.

Życzę wszystkim udanego wypoczynku dającego siły do sprostania wyzwaniom, jakie pojawią się w następnym roku szkolnym. Wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Niech wszystkie podróże i przygody kończą się szczęśliwymi powrotami do rodzinnych domów. Do zobaczenia we wrześniu.

Marzena Osuch
dyrektor szkoły