W naszej szkole zrobiło się świątecznie. Było kreatywnie, radośnie, inspirująco i baaaardzo smacznie. Wszystko własnoręcznie przygotowane przez naszych wspaniałych słuchaczy III semestru kierunku Opiekun medyczny.