
Środowe popołudnie słuchacze drugiego semestru kierunku Technik masażysta spędzili w miłym towarzystwie dzieci
z Placówki Wsparcia Dziennego w Ustce przy Centrum Integracji Społecznej
Słuchacze naszej szkoły wraz z nauczycielem przeprowadzili dla dzieci szkolenie z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej..
Dzieci były bardzo zainteresowane oraz zaangażowane w ćwiczeniach.