
W sobotę 9 maja 2026r. drzwi naszej szkoły były szeroko otwarte dla mieszkańców naszego pięknego miasta Słupska, których zaprosiliśmy na Dzień otwartej szkoły pod hasłem "Po zdrowie do Medyka ".
Chętne osoby mogły skorzystać z:
▪︎ masażu relaksacyjnego,
▪︎ masażu dłoni,
▪︎ masażu karku,
▪︎ badania podoskopowego oraz badania wysklepienia stopy i wad kończyny dolnej,
▪︎ pokazu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
▪︎ pomiaru ciśnienia tętniczego krwi,
▪︎ poznać zasady higieny jamy ustnej i dobór odpowiednich środków pielęgnacji,
▪︎ponadto można było poznać swój typ kolorystyczny urody i jakiego koloru garderobę dobierać do swojego typu urody.
Serdecznie dziękujemy wszystkim i zapraszamy ponownie w przyszłym roku.