
W sobotnie przedpołudnie na terenie Centrum Handlowego " JANTAR" mieszkańcy Słupska mogli pozbyć sie zalegających sprzętów i przywitać nowy sezon w zielonym stylu.
Przynosząc makulaturę lub elektrośmieci (RTV/AGD), odbierali kupony i wymieniali je na różne sadzonki. Nasza szkoła była Partnerem Akcji
" Drzewko za surowce wtórne w Centrum Handlowym Jantar "
Nasi pracowici słuchacze drugiego semestru kierunku Technik masażysta wraz z opiekunem osobom chętnym wykonywali masaże relaksacyjne dłoni i karku.
Zrobiliśmy razem coś dobrego dla planety!