Województwo Pomorskie
ul. Bałtycka 29, 76-200 Słupsk Zamówienia publiczne Projekty europejskie Biuletyn Informacji Publicznej
Jednostka Samorządu Województwa Pomorskiego Sekretariat: 59 842 23 47, zsm_sl@wp.pl Otwórz menu
13 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej

„Z rąk do rąk podajemy
skromnej mądrości dar zwyczajny”
Czesław Miłosz

Szanowni Państwo, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły! Słuchacze!

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które przypomina  o wielkiej wartości jaką stanowi edukacja oraz szczególnym posłannictwie i roli społecznej Tych, którzy tę wartość urzeczywistniają codzienną pracą.

Pragnę złożyć wszystkim Nauczycielom i Pracownikom szkoły wyrazy szacunku i uznania. Dziękuję za Wasze zaangażowanie, za wyrozumiałość i cierpliwość szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.  Dziękuję także, ze mogę liczyć na Waszą pomoc i wsparcie.

Życzę radości i zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy,  satysfakcji  z osiąganych wyników. Życzę  niegasnącej energii w realizowaniu zawodowych i życiowych pasji.

Słowa podziękowania kieruje także do wszystkich słuchaczy, za Waszą pracę, w wielu przypadkach wcale nie łatwą, przygotowania do odpowiedzi, zaliczeń, egzaminów. Za motywację i chęć aktywnych działań na rzecz środowiska szkolnego oraz za to, że jesteście w naszej szkole.
Niech ten Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku będą przepełnione zdrowiem, radosne, spokojne  i pełne zadowolenia.

p.o. dyrektor szkoły
Marzena Osuch

Nr 185 -